Saturday, August 13, 2022

Veprimi i futbollistëve turq në Islandë përloti botën, të gjithë tifozët u ngritën në...

0
Futbollistët Turqisë kanë marrë falënderimet nga Federata Islandeze e Futbollit pas ndeshjes së të dielës mes dy përfaqësueseve. Gjesti i tyre shumë i veçantë...

Epoka Wenger në Arsenal drejt fundit

0
22 vite më parë merrte drejtimin e topçinjve londinezë, duke i udhëhequr për vite të tëra drejt sukseseve jo të pakta, por si çdo...

The Definitive Guide To Marketing Your Business On Instagram

0
All right. Well, take care yourself. I guess that's what you're best, presence old master? A tremor in the Force. The last time felt...

"E refuzoj fanelën, sepse jam musliman"

0
Ylli i Newcastle United, Papis Cisse e ka refuzuar fanelën e re të Newcastle e cila do të jetë me reklamën e bankën "Wonga"....

Messi: Bayerni shumë më i fuqishëm këtë vit

0
Lionel Messi ka paralajmëruar se Bayern Munich do të ketë një “motivim shtesë” në ndeshjen e sotme kundër Barcelonës dhe se ata janë “më...

Bayern, skuadra më e shtrenjtë në botë

0
Gjiganti gjerman, Bayern Munchen, ka arritur të dalë në pozitën e parë si klubi më i shtrenjtë në botë sa i përket vlerës së...

Shqiptari që flet 7 gjuhë: Sa vështirë të luash kundër atdheut

0
Ai është një nga lojtarët më të mirë të ekipit të Leverkusenit në Gjermani dhe pretendent për një titull me ekipin e tij. Admir Mehmedi,...

EURO 2016, nesër Shqipëria përballë Francës

0
Ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës do të luhet në stadiumin Velodrome në Marsejë në ora 21.00. Ndeshjet e dyta të grupeve të Kampionatit Evropian në...

Trajneri i kombëtares italiane Conte nën hetim për trukim të ndeshjeve

0
Conte ndodhet nën hetim për mashtrim sportiv ndërkohë që ishte trajner i Sienas në sezonin 2010-2011.   Trajneri i ekipit kombëtar italian në futboll,...

Welbeck: Rikthimi në Old Trafford, i vështirë

0
Sulmuesi i Arsenalit, Danny Welbeck, e pranoi se rikthimi në Old Trafford ishte një moment i vështirë për të, pasi ai shënoi golin e...